KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 17177236
nr 1717 7236
Per Sundberg
(1887-1968), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Landskap, Signerad. Olja på pannå, 21x25 cm, yttermått inklusive ram: 39x44 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 augusti 2025
kl 20:20:55
300 kr
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
Per Sundberg
Läs mer om Per Sundberg